دسته‌ها
در رسانه های دیگر

یادداشت بهتاش داورپناه : داستان ویدیوی سال نو شد

بهتاش داورپناه، سرپرست کر کودک کاموا در وبسایت شخصی خود یادداشتی به نام «داستان ویدیوی سال نو شد» منتشر کرده‌است. این یادداشت که به شرح چگونگی ساخت این ویدیو می‌پردازد، به همراه سه عکس از پشت صحنه فیلم‌برداری منتشر شده‌است.

بهتاش داورپناه، سرپرست کر کودک کاموا در وبسایت شخصی خود یادداشتی به نام «داستان ویدیوی سال نو شد» منتشر کرده‌است. این یادداشت که به شرح چگونگی ساخت این ویدیو می‌پردازد، به همراه سه عکس از پشت صحنه فیلم‌برداری در بخش وبلاگ قرار گرفته‌است.

رهبر کر کاموا در این یادداشت از برنامه اولیه گروه برای زمستان ۱۳۹۷ می‌گوید. از برنامه کنسرت همراه با پروژه موسیقی شوش و برنامه تکرار سنت سال پیش کر کودک کاموا در نوروز و ضبط یک قطعه که خود او نوشته است. در ادامه به اجراهایی که با دعوت دانشگاه هنر و انجمن حمایت از حقوق کودکان انجام شدند اشاره می‌کند و می‌گوید فشردگی سه اجرا در زمستان و خستگی گروه باعث شد که مجبور شود برنامه ضبط را به هم بزند. در ادامه از جریان ساخت این ویدیوی خودمانی، که در اتاق تمرین کر در جلسه آخر تمرین سال، توسط خود مربیان و با تجهیزات ساده شخصی ضبط و ساخته شد، می‌گوید.

می‌توانید متن کامل این یادداشت را از راه پیوند پایین بخوانید:
داستان ویدیوی «سال نو شد»؛ یادداشتی از بهتاش داورپناه

۱۰ فروردین ۱۳۹۷ | بخش خبر کر کودک کاموا | عکس از مهسا آذربهرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *