دسته‌ها
در رسانه های دیگر

یادداشت بهتاش داورپناه در مورد کر کودک کاموا

بهتاش داورپناه، مربی، سرپرست و رهبر کر کودک کاموا در وبسایت شخصی خود یادداشتی تحت عنوان «داستان کر کودک کاموا» در مورد اتفاقات منتهی به تشکیل کر کودک کاموا منتشر کرده‌است. یادداشت بهتاش داورپناه به همراه تصویری از تمرین کر کودک کاموا در پشت صحنه، پیش از اجرای ۲۶ دی‌ماه ۹۷ کر کودک کاموا در سالن همایش‌های بین‌المللی کتابخانه ملی منتشر شده‌است.در این یادداشت بهتاش داورپناه از سابقه خود در موسیقی کرال، به صورت ویژه کر شهر تهران، تجربه‌های مربوط به شیوه‌های آموزشی و علاقه‌اش به آواز جمعی گفته است. در پایان با اشاره به وبسایت رسمی کر کودک کاموا (همین وبسایت)، سرعت پیشرفت خوانندگان گروه و همراهی والدین بچه‌ها گفته‌است که به آینده کر کودک کاموا خوشبین است.

بهتاش داورپناه، مربی، سرپرست و رهبر کر کودک کاموا در وبسایت شخصی خود یادداشتی تحت عنوان «داستان کر کودک کاموا» در مورد اتفاقات منتهی به تشکیل کر کودک کاموا منتشر کرده‌است. یادداشت بهتاش داورپناه به همراه تصویری از تمرین کر کودک کاموا در پشت صحنه، پیش از اجرای ۲۶ دی‌ماه ۹۷ کر کودک کاموا در سالن همایش‌های بین‌المللی کتابخانه ملی منتشر شده‌است.

در این یادداشت بهتاش داورپناه از سابقه خود در موسیقی کرال، به صورت ویژه کر شهر تهران، تجربه‌های مربوط به شیوه‌های آموزشی و علاقه‌اش به آواز جمعی گفته است. در پایان با اشاره به وبسایت رسمی کر کودک کاموا (همین وبسایت)، سرعت پیشرفت خوانندگان گروه و همراهی والدین بچه‌ها گفته‌است که به آینده کر کودک کاموا خوشبین است.

می‌توانید متن کامل این یادداشت را از راه این لینک بخوانید: 
داستان کر کودک کاموا؛ یادداشتی از بهتاش داورپناه

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | بخش خبر کر کودک کاموا | عکس از سارا رفانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *